Kredin.com
18.03.2023

Yakınlarınızı Yapı Kredili olmaya davet edin, hem siz 300 TL puan kazanın hem onlar 300 TL puan kazansın.

 • 1 Ocak - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında yakınlarınızı Yapı Kredi Mobil'e davet edin, yüzlerce puan kazanın! Yapı Kredi Mobil'den Yapı Kredi müşterisi olan her yakınınız için 50 TL puan, Yapı Kredi'den işlem gerçekleştiren her yakınınız için ek 250 TL puan daha kazanın!

  Kampanyaya katılmak ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredili Ol butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebilirsiniz.

 • Yakınlarınızı, Hemen Davet Et butonu ile açılacak olan size özel referans kodunu paylaşarak Yapı Kredi Mobil'den Yapı Kredi Müşterisi olmaları için davet edebilirsiniz.
 • Yakınlarınızı, Profilim > Yakınınızı Davet Edin > Davet Et adımlarını izleyerek Yapı Kredi Mobil'den Yapı Kredi Müşterisi olmaları için size özel referans kodu ile davet edebilirsiniz.
 •  Referans kodu, Yapı Kredi Mobil'den müşteri olma süreci içerisinde "Referans Kodu" alanına girilmelidir.
 • Yapı Kredi Mobil'den size özel referans kodu ile müşteri olan her yakınınız için hem yakınınız hem size 50'şer TL puan tanımlanacaktır.
 • Yapı Kredi Mobil'den size özel referans kodu ile müşteri olduktan sonraki 30 gün içinde Yapı Kredi kredi kartından tek seferde en az 500 TL harcama yapmış ya da en az bir faturasına otomatik  Ödeme Talimatı vermiş ve talimat ile en az bir kere faturası ödenmiş olan her yakınınız için hem yakınınız hem size 250'şer TL ek puan tanımlanacaktır.
 • Kampanya dahilinde sadece cep telefonu, doğalgaz, elektrik, su, internet ve HGS talimatları ödüllendirilecektir. Kampanya kapsamında Hızlıcep talimatları ödüllendirilmeyecektir.
 • Puan ödüllendirmelerinin yapılabilmesi için yakınınız Yapı Kredi Mobil'den size özel referans kodu ile müşteri olduğu anda, ve yukarıda belirtilen işlemlerden en az birini gerçekleştirdiği anda kullanıma açık Yapı Kredi kredi kartı ya da banka kartınız bulunmalıdır.
 • Faturasına otomatik ödeme talimatı vermiş olan müşterilerin puan yükleneceği tarihte talimatlarının aktif olması gerekmektedir.
 • Puan ödülleri hak edildikten sonraki on iş günü içinde ödül yüklemeye uygun karta yüklenir.
 • Puan yüklemesi yalnızca bireysel kredi kartına ya da bireysel TLcard'a yapılacaktır.
 • Dijital karttan yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Ek kart ve ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan puanlar öncelikli olarak bireysel kredi kartına, açık kredi kartı bulunmaması durumunda bireysel TLcard'a yüklenecektir.
 •  Kullanıma açık Yapı Kredi kredi kartı ya da banka kartı bulunmayan müşterilerimiz puan kazanamayacaktır.
 • Davetlerden kazandığınız puanları ve ek puanları Yapı Kredi Mobil'den, Profilim > Davetlerden Kazandığım Puanlar adımlarını izleyerek görüntüleyebilirsiniz.
 •  Referans kodunuz size özeldir. Size özel referans kodunuzu istediğiniz kadar paylaşabilirsiniz.????
 • Bir ay içerisinde davet ettiğiniz ve Yapı Kredili olan maksimum 5 yakınınız için puan kazanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında davet sınırı her ay başında yenilecektir.
 • Müşterilerimizin Yapı Kredi Mobil'den kendilerine özel referans kodu ile yakınlarını davet edebilmeleri için iOS işletim sisteminde 3.9.29, Android işletim sisteminde ise 3.9.25 versiyonlarına veya üst sürümlere sahip olmaları gerekmektedir.
 • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Paylaş

Kredi Kartı Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar

Avantajlı faiz oranları ile ihtiyaç kredisi hesaplamak ve bankalara tüketici kredisi
başvurusunda bulunmak kredin.com’da güvenli ve ücretsiz!

Yapı Kredi
Akbank
Garanti BBVA
QNB Finansbank
Denizbank
ING Bank
EnPara
İş Bankası
Cepteteb
Teb
Alternatif Bank
Vakıfbank
ICBC Turkey
Anadolubank
Fibabanka
Halkbank
Ziraat Bankası
Burgan Bank
Kredi kartınızı internet alışverişine açmak için uygulayabileceğiniz üç yöntem var. Bankanızın şubesine giderek ya da bankanızın çağrı merkezine giderek kredi kartınızı internet alışverişine açabilirsiniz. Dilerseniz online şube ya da mobil uygulama üzerinden kolayca ve hızla kendiniz de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 
İkinci el araba kredisinde, bankadan bankaya değişiklik gösterebilmekle birlikte yaş sınırı uygulaması vardır. Genellikle 8 yaşa kadar olan araçlar için ikinci el taşıt kredisi kullandırılır ancak bankanın kararı doğrultusunda daha üst yaşlardaki araçlar için de kredi verilebilir. Ayrıca yaş sınırı, kredinin vadesine göre de değişiklik gösterebilir.
 
Konut kredisi çekebilmek için öncelikle belgelenebilir geliriniz ve en az 3 aydır devam eden sigortanız olmalıdır. Bunun yanı sıra kredi notunuz da bankanın kredi vermek için belirlediği aralığın içinde olmalıdır. Kredi notunuz ev kredisi alabilme ihtimalinizi etkilediği kadar bankanın size sunacağı faiz oranını da etkileyecektir. Bankaların açıkladığı düşük faiz oranları genellikle kredi notu en yüksek olan müşteriler için geçerlidir.Başvuru şartlarını karşılıyorsanız sitemiz üzerinden bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yaptığınız ilkbaşvuru ön onay niteliğindedir ve
onaylanması halinde gerekli belgelerle birlikte şubeyle iletişime geçmeniz gerekir.

İhtiyaç kredisi başvuru yaparken aranan en temel şartlar arasında 18 yaşından büyük olmak, belgelenibilir gelire sahip olmak, sigortalı çalışan olmak ve kredi notunun risksiz grupta yer alması var. Krediniz ön onaydan geçtikten sonra ise sıra bankaya belge ibraz etmeye geliyor. Bankalara tüketici ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız şu belgeleri ibraz etmeniz gerekir:
Kimlik Belgesi: Nüfus cüzdanı, pasaport veya ehliyet olabilir.
İkamet Adresini Gösterir Belge: Muhtarlık ikametgahı veya başvuru sahibinin adına düzenlenmiş herhangi bir fatura olabilir.
Gelir Belgesi: Çalışanlar için maaş bordrosu veya imzalı mühürlü maaş yazısı, serbest meslek sahipleri için ticaret sicil gazetesi, vergi levhası ve bilanço tablosu; çiftçiler için arazi tapusu, çiftçilik belgeleri ve müstahsil makbuzu; emekliler için ise emekli maaşı hesabının cüzdanı gereklidir. Kira geliri ile ihtiyaç
kredisi başvurusu talebinde bulunmak istiyorsanız; tapu, kira sözleşmesi ve kiranın yattığına dair hesap hareketlerini gösterir evrak ibraz etmeniz gerekir.
İhtiyaç kredisi başvurusu talebinde bulunduğunuz bankanın ilgili şubesi, eğer gerek görürse sizden kefil de isteyebilir. Kefil talep etmek veya etmemek, krediyi onaylayacak olan şubenin yetkisindedir. Ayrıca bankalar, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) hizmet dökümleri de talep ederler.Ayrıca, tüketici kredisi başvurusu sırasında bankalar sizden hayat sigortası yaptırmanızı da isteyebilirler. Genellikle yüksek tutarlı kredilerde bir şart olarak öne sürülür, küçük meblağlara sahip kredi başvurularında göz ardı edilebilir.
Hayat sigortanızı ister bankadan, ister dışarıdan kendiniz yaptırabilirsiniz. En iyikredi ürününü bulmak için HangiKredi'den hızla ve güvenle kredi sorgulaması
yapabilirsiniz.

Kredi kartı borcunuzun sadece asgari tutarını ödemek bir süre sonra kredi borcunuzu ödeyemeyeceğiniz bir boyuta getirir. 3 dönem üst üste kredi kartınızı hiç ödememeniz halinde ise hakkınızda yasal takip başlatılır. Borcun sadece asgarisini ödemek de, asgari tutardan daha az ödemek de kredi kartı borcundan yasal takibe girmek de kredi notunuzu düşürür.
İleride yapacağınız kredi ve kredi kartı başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için ödemelerinizi düzenli şekilde gerçekleştirerek kredi notunuzu yüksek seviyede tutmanızı tavsiye ederiz. Yasal takibe girmemek için kredi kartı borcu nasıl ödenir diye düşünüyorsanız bankanızdan kredi kartı yapılandırma talebinde bulunabilirsiniz.