img

"JETAVANS" Kampanya Koduyla Sürpriz Masraflarla Başa Çıkmak Artık Daha Kolay 20.000 TL 3 Ay Vadeli %0 Faizli Taksitli Avans İmkanıyla Yapı Kredi JETAVANS'tan Faydalanın!

Hemen Yapı Kredi'li Olun

QR kodu okut
Uygulamayı indir

img

Yapı Kredi
-
img

Mükemmel yatırım yoktur Akbank Yatırım Hizmetleri vardır

Şimdi herkes teknoloji devlerinden ilaç şirketlerine, yurt içi ve yurt dışı borsalardan VİOP, altın ve gümüşe; yatırımını Akbank Yatırım Hizmetleri’nden yapıyor.

QR kodu okut
Uygulamayı indir

img

Akbank
İhtiyaçlarınız İçin 20.000 TL'ye Kadar %0 Faizli Kredi ve Taksitli Avans!
img

Masrafsız ve bol avantajlı dijital bankacılıkla tanışın

Sonsuza kadar ücretsiz EFT/FAST/havale ve fatura ödeme işlemleri, aidatsız ve bol avantajlı kredi kartı!

QR kodu okut
Uygulamayı indir

img

EnPara
Hemen Enpara’ya başvurun, görüntülü görüşerek hesabınız açılsın, masrafsız ve bol avantajlı dijital bankacılıkla tanışın. Sonsuza kadar ücretsiz EFT/FAST/havale ve fatura ödeme işlemleri, aidatsız ve bol avantajlı kredi kartı!
img

İşCep’ten İş Bankalı olanlara ücretsiz EFT/Havale Ayrıcalığı!

İş Banka’lı olmanın en hızlı ve en dijital yolu İşCep’te! Siz de İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, 1 yıl ücretsiz EFT/Havale fırsatına ek, daha birçok ayrıcalıktan yararlanın!

QR kodu okut
Uygulamayı indir

img

İş Bankası
İşCep’ten İş Bankalı olun; 10.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans ve 1 yıl ücretsiz Havale/EFT fırsatına ek, Maximum Kart’ınızla her ay doğalgaz faturası ödemelerinizde %10, toplamda 500 TL indirim ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanın!
img

Nakit avans çekmenin yanı sıra,tüm banka kartı işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Fatura ödemelerinizden para transferlerinize kadar tüm günlük bankacılık ihtiyaçlarınız için aradığınız herşey burada.

QR kodu okut
Uygulamayı indir

img

Size özel çözümler sunan TEB, tüm nakit ihtiyaçlarınızda yanınızda!
img

Engelsiz Bankacılık

Engelleri Kaldırmak Tek Hedefimiz

QR kodu okut
Uygulamayı indir

img

Alternatif Bank
Danışman Banka kimliğimizle kurumunuza ve size, özel çözümler sunuyor, büyümeye giden yolda sizinle birlikte yol alıyoruz.
img

Birikimlerinize ‘Renk’ katmanın tam sırası!

Renkli Hesap’ta Birikimlerim Günlük Değerleniyor

QR kodu okut
Uygulamayı indir

img

Anadolubank
Renkli Hesap'ın dijitale özel avantajlı faiz oranı ile birikimlerinizi renklendirin
img

"Anlarız hızla, çözeriz hızla"

Türkiye finans sektörüne Fiba Grubu bünyesinde 27 Aralık 2010 tarihinde katılan Fibabanka "Anlarız hızla, çözeriz hızla" yaklaşımı ve müşterilerinin ayağına giden banka anlayışıyla hizmet vermektedir.

QR kodu okut
Uygulamayı indir

img

Fibabanka
İnsanların hayatını kolaylaştıracak en hızlı bankacılık hizmetini sunuyoruz.
Konut kredisi yapılandırma en basit anlatımıyla mevcut kredi borcunun, yeni bir kredi ile baştan planlanmasıdır. Yeniden yapılandırmada, o gün geçerli olan kredi yapılandırma faiz oranları ile hesaplanmış yeni bir ödeme takvimi oluşturulur. Duruma göre taksit tutarları artabilir ya da azalabilir.
Genellikle iki durumda yapılır:
● Güncellenen konut kredisi faiz oranları, kredinin kullanıldığı dönemdeki faiz oranlarından düşük olması durumunda tüketicinin talep etmesi ile,
● Kredi borcununun ödenememsi ve U0 günlük sınıra gelinmesi durumunda bankanın önerisi ile.
Borcunuzu ödemekte zorluk yaşıyorsanız bankanızla görüşerek kredi yapılandırma talebinde bulunabilirsiniz.
Konut kredinizi ödemekte zorluk yaşıyorsanız yapılandırarak aylık taksit tutarınızın düşmesini sağlayabilirsiniz. Eğer U0 günlük gecikmeniz varsa yasal takibe girersiniz. Yasal takibe girmeden önce banka size yapılandırma teklif eder.  Bu olanaktan yararlanarak kredinizi yapılandırabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir zamanda da bankanızla görüşerek yapılandırma talebinde bulunabilirsiniz. Bu noktada belirtmek isteriz ki yapılandırma faiz oranları güncel faiz oranlarından ayrı belirlendiği için konut kredisi faizlerinin düşmesi, yapılandırma faiz oranının da düşeceği anlamına gelmez.
 

İhtiyaç kredisi alabilmek için kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Bankaların ödemeler konusunda güvence olarak gördüğü kredi notu, daha önceden aldığınız kredilerin ya da kredi kartı borçlarının ne kadar düzenli ödendiğini gösteren bir referanstır. İhtiyac kredisi başvurularında, kredi skoru 1500-1U00 arasında olan kişiler kolaylıkla kredi çekebilir. 1100-14UU kredi notunda kalan kişiler az riskli görülürken, 10UU altında notu olanların kredi alabilme olasılığı oldukça düşük. Kredi notu 0 olanların ise kredi başvurusu kesinlikle onaylanmıyor. Kredi notu aralıklarının tam açılımları ise şöyle:

0-GUU          En Riskli
700-10UU     Orta Riskli
1100-14UU    Az Riskli
1500-1GUU   İyi
1700-1U00    Çok İyi

 

Kredi kartı borcunuzun sadece asgari tutarını ödemek bir süre sonra kredi borcunuzu ödeyemeyeceğiniz bir boyuta getirir. 3 dönem üst üste kredi kartınızı hiç ödememeniz halinde ise hakkınızda yasal takip başlatılır. Borcun sadece asgarisini ödemek de, asgari tutardan daha az ödemek de kredi kartı borcundan yasal takibe girmek de kredi notunuzu düşürür.
İleride yapacağınız kredi ve kredi kartı başvurularının olumlu sonuçlanabilmesi için ödemelerinizi düzenli şekilde gerçekleştirerek kredi notunuzu yüksek seviyede tutmanızı tavsiye ederiz. Yasal takibe girmemek için kredi kartı borcu nasıl ödenir diye düşünüyorsanız bankanızdan kredi kartı yapılandırma talebinde bulunabilirsiniz.
Online kredi kartı başvurusu teknolojinin bize sunduğu kolaylıklardan biri. Online kredi kartı başvurusu yöntemi ile şubeye gitmenize gerek kalmadan kolayca başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından talebiniz banka tarafından incelenir ve onaylanması durumunda kartınız adresinize postalanır. Hangi kredi kartı daha avantajlı diye merak ediyorsanız sitemizden kredi kartı karşılaştırması yaparak tüm ürünleri inceleyebilir ve almak istediğiniz ürüne karar verdikten sonra sitemiz üzerinden online kredi kartı başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.
En uygun konut kredisini bulmak için hesaplama yaparken yalnızca faiz oranı ile
kredinin toplam maliyeti belirlenemez. Çünkü konut kredilerinde ilave olarak şu
ücretlendirmeler de yer alır:
● Dosya masrafı
● Ekspertiz bedeli
● İpotek tahsis bedeli
● DASK ücreti
● Konut sigortası bedeli
● Hayat sigortası ücreti
● Ferdi kaza sigortası ücreti
● Hesap işletim ve ekstre ücretleri
Bunlara ek olarak eğer bir erken ödeme gerçekleşirse burada ceza söz konusu olabiliyor. Yani ev kredisi taksitlerinizin tamamını vadesinden önce ödemek isterseniz, ödemek istediğiniz tutarın en fazla %2 oranında ceza ödeyebilirsiniz. Bu durum, kredi veren bankanın inisiyatifinde. En ucuz ev kredisini bulabilmek için tüm bu etmenleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor.